OMLOUVÁME SE ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ PŘERUŠENÍ PRODEJE. S případnými dotazy nás, prosím, kontaktujte na: info@biofloral-cr.cz

OMLOUVÁME SE ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ PŘERUŠENÍ PRODEJE. S případnými dotazy nás, prosím, kontaktujte na: info@biofloral-cr.cz

O BIOFLORAL ČR

Ve francouzských horách Auvergne, nedaleko pramene řeky Loiry, v čisté horské přírodě sídlí laboratoř a sídlo společnosti Biofloral.

Společnost Biofloral patří více než 15 let mezi přední francouzské odborníky v oblasti AROMATERAPIE, FYTOTERAPIE a BIO KOSMETIKY. Všechny produkty jsou 100% BIO a jsou opatřeny certifikáty ECOCERT, AB, BIO COSMETIQUE, NATURE PROGRES a nově u některých produktů nejvyšší možné ocenění v oblasti bio dynamického zemědělství certifikátem DEMETER. Tato loga zaručují produkty vysoké kvality které neobsahují parabeny, syntetické aroma a barviva, ropné deriváty a chemické konzervanty.

Efektivní a živé produkty Biofloral, které jsou vyráběny s úctou k přírodě a tradiční řemeslné výrobě, nabízejí blahodárné účinky pro zdraví, krásu a harmonii těla i mysli.

Vysokou kvalitu použitých surovin zajišťuje laboratoř Biofloral pomocí citlivého Krystalického testu. Tuto metodu vyvinuli Rudolf Stainer a Eduard Pfeiffer. Krystalický test ověřuje vitalitu a energetický potenciál určité rostliny.

 

Společnost Biofloral se při výrobě produktů nechává inspirovat znalostmi a rukopisy od lékařů středověku až po součastnost. Tyto znalosti o celkové blaho člověka čerpali především od Svaté Hildegardy, Paracelsea a Dr.Edwarda Bacha.

 

Proč je pro zdraví důležitá fyzická a psychická rovnováha?


Svatá Hildegarda z Bingenu 1098 - 1179 'Zdraví je opravdová fyzická, psychická a mentální rovnováha'

Paracelsus 1493 - 1541 'Každá nemoc je nerovnováha mezi tělem a duší. Potřebujeme najít lék schopný přivést nás zpět k naší spirituální podstatě, to je jediná cesta léčby'

Dr.Edward Bach 1886 - 1936 'Nemoc není trest ani krutost, je to nástroj naší duše, který používá, aby nám ukázala naše omyly a aby zabránila zhoršování. Bere nás zpět na cestu pravdy a světla'.

 

Loga a standardy mezinárodních BIO certifikátů:

 

Společnosti BIOFLORAL-ČR přináší na náš trh BIO produkty vysoké kvality, které neobsahují parabeny, syntetické aroma a barviva, ropné deriváty a chemické konzervanty.

 

Produkty vlastní tyto BIO certifikáty:

 

Certifikát BIO - AB (Agriculture Biologique) - Biofloral ČR

AB (Agriculture Biologique)

Francouzské národní logo pro ekologické produkty. BIO produkty nesoucí logo AB musí obsahovat více než 95% složek přírodního původu a musí být vyrobeny nebo zpracovány v rámci EU.

 

 

Certifikát BIO - Nature Progres - Biofloral ČR

Nature & Progres

Francouzské sdružení spotřebitelů a zemědělců pro rozvoj a podporu ekologického zemědělství. Nature & Progres je jedna z hlavních a nejstarších organizací biologického zemědělství v Evropě zaručují spotřebitelům vysoce kvalitní produkty. Zároveň pomáhá zachovávat a udržovat život a biologické                             rozmanitosti planety Země.

 

 

Certifikát BIO - EcoCert - Biofloral ČR

ECOCERT

Francouzská ochranná známka zaručuje, že produkt obsahuje minimálně 95% složek přírodního původu. Při výrobě kosmetického produktu označeného logem ECOCERT je brán ohled na ekologicky šetrné postupy a používají se suroviny z obnovitelných zdrojů. Při balení produktů se používají                             biologicky odbouratelné nebo recyklovatelné obaly.

 

Produkty označené logem ECOCERT nesmí obsahovat:

-syntetické konzervanty (parabeny, phenoxyethanol)

- ropné deriváty (parafín, PEG, silikony)

- GMO

- syntetické aroma a barviva

- látky živočišného původu

 

 

Certifikát - Cosmetique BIO - Biofloral ČR

COSMETIQUE BIO CHARTE COSMEBIO

Francouzská ochranná známka COSMEBIO vychází ze standardů kontrolní organizace ECOCERT. Zaručuje, že produkt obsahuje minimálně 95% složek přírodního původu.

 

Produkty označené logem COSMEBIO nesmí obsahovat:

- syntetické konzervanty (parabeny,phenoxyethanol)

- ropné deriváty (parafín, PEG, silikony)

- GMO

- syntetické aroma a barviva

- produkty nejsou ošetřeny ionizujícím zářením

 

 

Certifikát BIO - Demeter - Biofloral ČR

DEMETER

Německá společnost používající logo DEMETER označuje produkty pěstované podle pravidel pro biodynamické zemědělství, produkty mají zároveň certifikaci a označení BIO. Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství. V mnoha ohledech vyžadují přísnější kontrolu a pravidla pro sběr a sklizeň. Zemědělci rostliny sbírají v souladu s rytmy přírody a vesmírnými cykly. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy a farma je vnímána jako celek kde každá činnost ovlivňuje vše ostatní.

 

 

Biocertifikát - Dr.Bach - Biofloral ČRMethode originale et dans l'esprit du Dr.Bach

 

Logo " Originální způsob v duchu Dr.Bacha" zaručuje respektování a dodržování původních receptur a výrobních procesů podle Dr.Edvarda Bacha.