OMLOUVÁME SE ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ PŘERUŠENÍ PRODEJE. S případnými dotazy nás, prosím, kontaktujte na: info@biofloral-cr.cz

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky pro nákup zboží v internetovém obchodě Biofloral ČR. Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky a to přesněji občanským zákoníkem (č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (č. 634/1992 Sb.).


Provozovatel obchodu "Prodávající":

Provozovatel ve smlouvě vystupuje jako "Prodávající".


Jana Doležalová - Biofloral ČR
K Jízdarně 60, Praha 9 - Koloděje, 190 16
IČO: 86978888

(neplátce DPH)

Email: info@biofloral-cr.cz


Bankovní účet:
Česká Republika: 43-9742330237 / 0100 Komerční banka

 

Zákazník - "Kupující":

Zákazník ve smlouvě vystupuje jako "Kupující".

 

Předmět smlouvy:

Předmětem kupní smlouvy je objednávka kosmetických přípravků a doplňků stravy, obalů, doplňkového zboží.

 

Objednání:

Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Objednávka může být předána přes eshop www.biofloral-cr.cz, telefonicky, nebo prostřednictvím elektronické pošty.

 

Dodání:

Doba dodání je po celé České republice do 2-4 pracovních dnů. Při nevyzvednutí zásilky si prodávající může nárokovat úhrady dopravy.

 

Doprava (poštovné):

Česká pošta - Obchodní balík na dobírku.

Služba: Balík na poštu, Balík do ruky - Poštovné činí 119,- Kč.

 

Česká pošta / Slovenská pošta - Obchodní balík na SLOVENSKO - na dobírku. Poštovné činí 239,- Kč.


!! V případě dopravy ZDARMA (nákup nad 1.200,- Kč) nebude účtována doprava ani platba za dobírku !!

 


Platby:

Na dobírku - v hotovosti, na dobírku - platební kartou (PPL, Česká pošta).

 

Ceny a slevy:

Všechny ceny produktů a služeb uvádíme konečné (s DPH - nejsme plátci DPH).

Reklamace:

Kupující je povinen zkontrolovat dodané zboží bez zbytečného odkladu. Případné vady dodávky týkající se množství, druhu objednaného zboží, správnosti vystavené faktury, tak i případné zjevné vady zboží je povinen neprodleně reklamovat u prodávajícího na uvedené kontakty.

V reklamaci musí kupující popsat, v čem vada spočívá nebo jak se projevuje a formuluje reklamační nárok. Lhůta pro posouzení vad zboží je 30 dnů od předání vadného produktu a podkladů o okolnostech závady.

 

Odstoupení od smlouvy:

Prodávající si vymezuje právo odstoupit od smlouvy, zrušit registraci v eshopu a zrušit tak možnost objednávání kupujícího bez udání důvodu.

 

Ochrana osobních údajů:

Prodejce se řídí zákonem 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů.


Prodejce má právo se souhlasem zákazníka shromažďovat osobní údaje: jméno, adresu, telefon a email. Osobní údaje zákazníků prodejce nepředává žádné další osobě. Údaje, které prodejce o zákazníkovi uchovává a zpracovává, může zákazník kdykoliv změnit, a to po přihlášení do "uživatelské sekce".

Závěrečná ustanovení

Změny dodacích podmínek:

Odesláním objednávky souhlasíte s těmito obchodními a dodacími podmínkami, souhlasíte i s reklamačním řádem. Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem a zákazníkem. Prodejce si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyvěsí na internetových stránkách eshopu www.biofloral-cr.cz nejméně 1 den před účinností nových obchodních podmínek.

 

Tisknout: obchodní podmínky