OMLOUVÁME SE ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ PŘERUŠENÍ PRODEJE. S případnými dotazy nás, prosím, kontaktujte na: info@biofloral-cr.cz

Bio certifikáty produktů Biofloral

Výrobky společnosti BIOFLORAL ČR jsou vyráběné s touto BIO certifikací.

 

Certifikát BIO - AB (Agriculture Biologique) - Biofloral ČR

AB (Agriculture Biologique)

Francouzské národní logo pro ekologické produkty. BIO produkty nesoucí logo AB musí obsahovat více než 95% složek přírodního původu a musí být vyrobeny nebo zpracovány v rámci EU.

 

 

Certifikát BIO - Nature Progres - Biofloral ČR

Nature & Progres

Francouzské sdružení spotřebitelů a zemědělců pro rozvoj a podporu ekologického zemědělství. Nature & Progres je jedna z hlavních a nejstarších organizací biologického zemědělství v Evropě zaručují spotřebitelům vysoce kvalitní produkty. Zároveň pomáhá zachovávat a udržovat život a biologické rozmanitosti planety Země.

 

 

Certifikát BIO - EcoCert - Biofloral ČR

ECOCERT

Francouzská ochranná známka zaručuje, že produkt obsahuje minimálně 95% složek přírodního původu. Při výrobě kosmetického produktu označeného logem ECOCERT je brán ohled na ekologicky šetrné postupy a používají se suroviny z obnovitelných zdrojů. Při balení produktů se používají biologicky odbouratelné nebo recyklovatelné obaly.

 

Produkty označené logem ECOCERT nesmí obsahovat:

-syntetické konzervanty (parabeny, phenoxyethanol)

- ropné deriváty (parafín, PEG, silikony)

- GMO

- syntetické aroma a barviva

- látky živočišného původu

 

 

Certifikát - Cosmetique BIO - Biofloral ČR

COSMETIQUE BIO CHARTE COSMEBIO

Francouzská ochranná známka COSMEBIO vychází ze standardů kontrolní organizace ECOCERT. Zaručuje, že produkt obsahuje minimálně 95% složek přírodního původu.

 

Produkty označené logem COSMEBIO nesmí obsahovat:

- syntetické konzervanty (parabeny,phenoxyethanol)

- ropné deriváty (parafín, PEG, silikony)

- GMO

- syntetické aroma a barviva

- produkty nejsou ošetřeny ionizujícím zářením

 

 

Certifikát BIO - Demeter - Biofloral ČR

DEMETER

Německá společnost používající logo DEMETER označuje produkty pěstované podle pravidel pro biodynamické zemědělství, produkty mají zároveň certifikaci a označení BIO. Biodynamické zemědělství dodržuje veškeré požadavky ekologického zemědělství. V mnoha ohledech vyžadují přísnější kontrolu a pravidla pro sběr a sklizeň. Zemědělci rostliny sbírají v souladu s rytmy přírody a vesmírnými cykly. Prioritou je přirozené zvyšování úrodnosti půdy a farma je vnímána jako celek kde každá činnost ovlivňuje vše ostatní.

 

 

Biocertifikát - Dr.Bach - Biofloral ČRDr.Bach