OMLOUVÁME SE ZÁKAZNÍKŮM ZA DOČASNÉ PŘERUŠENÍ PRODEJE. S případnými dotazy nás, prosím, kontaktujte na: info@biofloral-cr.cz

ESENCE DR.BACHJe zde 55 zboží.

Originální terapie Bachovými květy, objevena v roce 1930 Dr. Edvardem Bachem působí svým jemným charakterem a vitalitou květinových esencí na přesně odpovídající stavy. Květinové esence Biofloral Dr.Bach působí do hloubky a harmonizují psychický a energetický systém, aby došlo k překonání strachu, smutku, stresu, nedostatku sebedůvěry a aby se udržela zdravá emocionální rovnováha.

Firma Biofloral připravuje květinové esence dle původních metod Dr.Bacha. Květiny z divoké a čisté přírody se sbírají v době jejich největší síly a následně za působení slunečního záření se macerují ve vodní lázni. V poslední fázi je přidáván do macerace koňak v Demeter Bio kvalitě pro zachování všech vlastností květin.

"Krizová esence":
Krizová esence je nejslavnějším komplexem esencí Dr.Bacha. Obsahuje v sobě pět esencí, slívu třešňovou, snědek okoličnatý, devaterník penízkový, plamínek plotní a netýkavku žlázonosnou.
Krizová esence je ideální na uklidnění a k zachování rozvahy v náročných situacích. Přispívá k překonání šoku, paniky, zmatku, v období krize a stresu (zkoušky, pohovor, strach z létání…) Preventivně pomáhá zbavit se trápení a udělat správné rozhodnutí. Je ideální pro celou rodinu pro zklidnění a nalezení rovnováhy.
Všechny esence mají certifikát Bio a „AB“